Pet Casting Oyuncu Aktör Köpek

İstanbul Aktör Köpek

Farklı Cinslerde Aktör Köpekler

Köpek cinslerini eğiterek belirli beceriler kazandıran uzman personellerimiz dizi ve filmlerde oynamak üzere aktör köpek eğitimleri de veriyor. Köpeklerin dizilere uygunluğuna göre olması gereken becerilere sahip olan aktör köpeklerimiz istenilen süre bazında kiralanabiliyor. Aktör köpek eğitimlerini başarı ile tamamlayan ve insanlarla olan ilişkilerinde uysal köpekleri belirli prosedürler çerçevesinde kiralama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Film Setleri İçin Eğitilen Köpekler

Film setlerinde sorunsuz sahnelerin çekilebilmesi için köpeklerin her türlü oyunculuk eğitimini almasına özen gösteriyoruz. İstanbul aktör köpek yetiştirme faaliyetlerimiz çerçevesinde sette deneme çekimleri ile birlikte sette köpeğin gereken uyumu sağlamasına yardımcı oluyoruz. Sizde dizi ve film çekimlerinizde farklı cins köpek seçeneklerimiz arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kalitemizden taviz vermeden sunmuş olduğumuz aktör köpek seçeneklerimiz ile dizi ve film çekimlerinize aktör köpeklerimizle destek sağlıyoruz.

Oyuncu Köpeklerin Sahne Performansı

İstanbul’da setlerde oyuncu köpek seçiminde eğitilmiş dostlarımızdan yararlanılması film ya da dizilerde size zamandan tasarruf sağlayacaktır. Çekim esnasında köpeklerin yanında gelen eğitmenlerimiz sahnelerin kolay çekilebilmesi için gerekli komutları titizlikle uygulamaya özen gösteriyor. Bu sayede sizde çekimlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Detaylı bilgi için firmamızı arayarak bilgi alabilir aktör köpek hizmetlerimden güvenle yararlanabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Yavru Köpek Eğitimi yazısını okumanızı öneriyoruz

köpek eğitim uzmanı murat güngör

Köpek Eğitim Uzmanı Murat Güngör

Eğitmenimizden Notlar

Aktör köpeklerin kamera önünde kalabalık ve yoğun temponun içerisinde sorunsuz bir şekilde işini yapabilmesi için tamamen sosyal olması gerekir.

  1. 1
    Her cins köpek aktör olabilir mi ?

    Irk ayrımı yapılamaz. Tabi ki de bütün köpek ırkları aktör köpek olabilir.

    Hemen Ara