Pet Taksi

İstanbul Pet Taksi

Pet taksi hizmetimiz ile köpeklerinizin ulaşım sorunu ortadan kalkıyor. Şehirler arası ve şehir içi köpeklerinizin ulaştırılmasını istediğiniz yerin adres bilgileri ile köpeğiniz artık emin ellerde.

İstanbul Pet Taksi Hizmeti

Özel aracınız yok ve taksi, toplu taşıma araçları hayvan kabul etmiyor. Böyle durumlarda köpeğinizi bir yere götürebilmeniz oldukça zor oluyorsa pet taksi ile hayvan taşıma ve ulaşım sizlere kaliteli hizmet sunmakta.

İstanbul pet taksi hizmeti sunduğumuz ilk zamanlardan bu zamanlara kadar binlerce İstanbul vatandaşının evcil hayvanını taşıyarak onları büyük bir dertten kurtardık. Pet taksi hizmeti çoğu zaman kolay bir süreç olsa da bazı hayvanları taşımak bazen gerçekten zor olmaktadır. Ailesi olmadan yabancılarla durmak istemeyen hayvanların yanında eğer hayvanlarla iletişim biçimini bilmeyen biri kalırsa o zaman hayvanda farklı psikolojik sorunlar ortaya çıkabilir.

İstanbul Köpek Taşıma ( Köpek Taksi )

Köpek eğitimi, köpek oteli gibi hizmetler sunan firmamız aynı zaman köpek taksi ya da pet taksi ismi verilen hayvan taşımacılığı hizmeti de vermektedir. Firmamız her ırktan köpeği istenilen noktadan bir diğer noktaya en güvenli şekilde taşımaktadır. Ayrıca köpeğinize taşıma sırasında köpek bakıcıları da eşlik etmektedir. Bu zamana kadar binlerce köpek taksi hizmeti sunduk. Pek çok konuda büyük oranda tecrübemiz var ve bu yüzden tüm yolcuğun nasıl sorunsuz bir şekilde noktalanacağını biliyoruz. Eğer köpeğinizin güven içerisinde yolculuk yapmasını istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Pet Taksi Fiyatları

Pet taksi hizmeti için net bir fiyat vermemiz mümkün değil çünkü taşınacak olan hayvan ve mesafe gibi fiyatı doğrudan etkileyen farklı faktörler vardır. Ancak İstanbul Pet Taksi hizmetimiz ile alakalı fiyat bilgisi almak için istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Pet okulu hizmetimiz şuan için sadece İstanbul içerisinde veriliyor olsa da ileride bu konuda daha farklı çözümler sunmayı planlıyoruz.

İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak köpeğinizi nereden alacağımız ve nereye ulaşmasını istediğinizi belirterek sağlıklı ve problemsiz taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Köpek Eğitmeni Murat Güngör Kimdir ? yazısını okumanızı öneriyoruz

Pet Taksi Sıkça Sorulan Sorular

Pet taksi hizmeti sadece İstanbul içinde mi geçerli?

Pet taksi hizmetimiz şuan için sadece İstanbul içine sunduğumuz bir hizmettir.

Pet taksi aracınız nedir?

Pet taksi araçlarımız 2015 üstü model araçlardır. Aracın içi özel olarak köpeklerin konforuna göre dizayn edilmiştir.

Pet taksi hizmetinin fiyatı nelere göre belirlenmektedir?

Pet taksi hizmetimizde taşınacak olan hayvanın boyutuna ve türüne göre özel araç tahsis edilmektedir. Fiyatı etkileyen faktörlerden birisi tahsis edilen araçtır. Bir diğer faktör ise kat edilecek mesafe olmaktadır. Mesafe arttıkça fiyatta artacaktır.

Pet Taksi Fiyatı Nedir?

Sunduğumuz Pet Taksi ücretleri şehir içi bölgelerde km başı 5₺ şehir dışı ve trafiksiz bölgelerde ise km başı 3₺ olarak fiyatlandırılır.

köpek eğitim uzmanı murat güngör

Köpek Eğitim Uzmanı Murat Güngör

Eğitmenimizden Notlar

Eğer ki taşıma kafesi kullanmıyorsanız, köpeğiniz aracın içinde serbest ise yolculuk esnasında camları %80 kapalı tutun .Dışarı da bir kedi veya bir canlı gördüğünde reaksiyon gösterebilir.

  1. 1
    Yolculuk esnasında sürekli kusuyor ne yapmalıyım ?

    Yolculuğa çıkmadan önce kesinlikle yemek vermeyin.Kusmasının büyük sebeplerinden biridir.

    Hemen Ara