Köpek Temini

İstanbul Köpek Temini

Bir köpek sahiplenmek istiyorsunuz, ancak bazı konular hakkında bilginiz mi yok?

Öncelikle ne istediğinizi ve bakabilecek sorumlulukta olup olmadığınızı düşünmelisiniz.

Sahiplenmek istediğiniz köpeğin ırkı, cinsi, fiziki yapısı, enerji seviyesi ve uyumu hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Aile ve sosyal yaşantınıza uyum sağlayabilecek bir köpek ile hayatınıza devam etmek oldukça keyifli bir hal alacaktır. Böylelikle ona vereceğiniz eğitimler ile de onu bilinçli bir köpek haline getirebilir, verdiğiniz komutlara itaat etmesini sağlayabilirsiniz.

Köpek Eğitmeni Murat Güngör olarak, köpek sahibi olmak isteyen müşterilerimizin taleplerini değerlendiriyor. Hangi cins ve fiziki yapıda olmasını ve diğer tüm özellikleri araştırıyor ve taleplerini karşılıyoruz.

Köpek temini ile birçok kişiye yavru köpek sahiplendirilmesi yaparak başladığımız bu yolda birçok farklı eğitim seçeneğimiz ile de köpeklerinizi bilinçlendiriyor, yeni yuvalar edinmesini sağlıyoruz.

Köpek bakımı, doğru ırk seçimi ve sosyal yaşantınızın müsait olup olmadığı hakkında vardığınız kararın ardından bizimle iletişime geçebilir veya köpek temin edip ile sizler de köpek sahibi olabilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Köpek oteli yazısını okumanızı öneriyoruz

köpek eğitim uzmanı murat güngör

Köpek Eğitim Uzmanı Murat Güngör

Eğitmenimizden Notlar

Alacağınız köpeği ilk önce veteriner kontrolünden geçirin ki sağlıklı olup olmadığı uzmanlar tarafından anlaşıldıktan sonra daha sağlıklı karar verebilirsiniz.

  1. 1
    Köpeğimizi alırken neye dikkat etmeliyiz ?

    Köpeğinizin cinsine göre enerjisi,hareketleri ilginç şekilde düşük ise kesinlikle dikkat etmelisiniz.

    Hemen Ara